24. května -
1. června 2019

Friends
of the Fringe

V roce 2020 oslaví Prague Fringe devatenácté narozeniny. Jsme moc pyšní na to, že se nám od prvních krůčků v roce 2002 podařilo postupně z Fringe vychovat sebevědomého teenagera a festival světové kvality. 

Většina přijmu ze vstupného se vrací zpět umělcům, a tak spoléháme hlavně na podporu z veřejných zdrojů, od firem i jednotlivců. 

Pokud Vám na Fringe záleží a chtěli byste jej podpořit i jinak než nákupem vstupenek, a pomoci nám tak zajistit, aby festival existoval i nadále a neustále se zlepšoval, není nic snazšího, než se zapojit do našeho programu Friends of the Fringe (Přátelé Fringe). Kromě dobrého pocitu Vám nabídneme možnost nahlédnout pod pokličku festivalu, setkat se s jeho řediteli nebo získat vstupenky za zvýhodněnou cenu. 

Napadají Vás jiné cesty, jak Fringe podpořit? Pak se nám určitě ozvěte na office(at)fringe.cz a společně vymyslíme, jak by se Váš nápad dal zrealizovat. 

Friend of the Fringe 2020

Je libo slevu na vstupenky? Chcete nahlédnout do programu dřív než ostatní? Ukořistit nejlepší místo v sále? Potom vás bude zajímat náš program Friend of the Fringe, který jsme pro rok 2020 ještě o kapku vylepšili. Máme k dispozici pouze 100 míst, tak neváhejte a staňte se členy Fringe rodiny! 

Benefity: 

  • Oslavte s námi 19. narozeniny Fringe 19% slevou na vstupné v předprodeji a na festivalový merch (až 50 vstupenek, sleva se vztahuje na plné vstupné). 
  • Přístup do programu před oficiálním spuštěním 
  • Přednostní vstup do sálu, vyberte si nejlepší místa!
  • Slevy ve vybraných podnicích 
  • Členská kartička Friend of the Fringe 

Friend of the Fringe 2020: 1 200 Kč KOUPIT ZDE

Chcete se zapojit ještě víc? Nahlédněte do sekce Best Friend a Fringe Angel níže.

Best Friend of the Fringe 2020

Best Friend of the Fringe: 4 000 Kč 

Best Friend dostane všechny výhody kategorie Friend of the Fringe a navíc: 

• Pozvánka na exkluzivní akci za účasti ředitelů Fringe 
• Tištěný program ještě před festivalem 
• 5 vstupenek 'Beseda Gold'
• Dárek

Zapojit se můžete zde.  

Fringe Angel

Fringe Angel: Finanční nebo barterová spolupráce v hodnotě nad 5 000 Kč

Příklady existující spolupráce jsou: dotisk plakátů a upomínkových předmětů, poskytnutí ubytování našemu týmu, reklama v MHD, sponzoring videa a fotografií.

Fringe Angels dostanou všechny výhody kategorie Best Friends a navíc: 

• Pozvánka na exkluzivní setkání pro významné sponzory a partnery za účasti ředitelů Fringe (během festivalu) 
• Poděkování na našem webu (volitelné)
• Další benefity navržené na míru na základě rozsahu spolupráce

Více informací vám rádi poskytneme zde.

 

 

 

„Jedna z nejlepších událostí roku!“ - Mark Matthews, Fringe Angel

Mark, který je zapojen do programu Fringe Angel už třetím rokem, štědře podporuje festival tím, že ve svém apartmánu Old Crooked Beams, příhodně umístěném v samém srdci Fringe zóny, ubytovává členy našeho mezinárodního týmu, za což mu moc děkujeme! 

 Fringe jsem objevil v roce 2004 a od té doby jsem si nenechal ujít ani jeden. Za těch 14 let jsem viděl nejen spoustu výborných představení, ale také jsem potkal úžasné lidi. Na Prague Fringe zažijete opravdovost, kterou byste jinde jen těžko hledali. Všichni umělci jsou přátelští a vždycky si s nimi dobře popovídáte, třeba na baru během after party.
Jsem moc rád, že Fringe můžu podpořit, a nebudu přehánět, když řeknu, že je to jedna z mých nejoblíbenějších akcí z celého roku!"

 

 

„Rádi podporujeme divadlo“ - Katy a Charlie Baylessovi, Fringe Angels

Katy a Charlie Baylessovi, kteří Fringe podporují už řadu let, sice bydlí v americkém Oregonu, ale každoročně podnikají cestu do Evropy, aby se mohli festivalu osobně zúčastnit. 

Festival už podpořili mnoha cestami od přispění na pokrytí nákladů na tisk až po členství v programu Friends of the Fringe.

Prague Fringe milujeme. Fascinují nás živá divadelní představení, do nichž umělci vkládají kus sebe. Na prknech festivalu jsme viděli všechno od hudby přes pantomimu a loutky až po komedii a kouzelnické show. Vždycky se snažíme zhlédnout co nejvíce představení, je to taková naše výzva!  

Milujeme umění a věříme v jeho důležitost. Vstupenky jsou pro nás za pakatel a když můžeme podpořit festival i jinak, moc rádi to uděláme."

 

 

Divadlo, komedie a zábava v srdci Prahy!